SOFFGRUPP, 4 delar, Chippendale.

62237. SOFFGRUPP, 4 delar, Chippendale.

Två fåtöljer, en soffa samt ett bord, klädda i ett grönmönstrat tyg. Soffans längd 187 cm. Bordets diameter 90 cm, höjd 62 cm.

Bruksslitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage samt skador.

Antal besök: 17 991