PARTI KERAMIK/PORSLIN, bland annat Rosenthal.

62215. PARTI KERAMIK/PORSLIN, bland annat Rosenthal.

Lockurna, Rosenthal, höjd ca 28 cm.
3 st assietter, målad jugendekor, dia ca 19,5 cm.
4 st assietter, Imenau Graf von Henneberg, dia 19 cm.
6 assietter, Hutschenreuterm dia 19,5 cm.
Ljusstake, höjd ca 7 cm.

Mindre nagg. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ljusstake, höjd ca 7 cm.

Mindre nagg. Slitage.

Antal besök: 877