SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

62200. SKÅP, gustaviansk stil, 1900-tal.

Nyckel finns. Längd 63 bredd 41 höjd 127 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 673