SPEGEL, Aksel Kjersgaard Odder, 1900-tal, Danmark.

62171. SPEGEL, Aksel Kjersgaard Odder, 1900-tal, Danmark.

Längd 50 cm, bredd 5 cm, höjd 120 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 3 123