STOL, Engelsk stil, 1900-tal.

STOL, Engelsk stil, 1900-tal.
62128. STOL, Engelsk stil, 1900-tal.

Med grön skinnklädsel på hjul.

Bruksslitage. En knapp saknas, ett hjul är trasigt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 072