SKÅL, "Tusen Fönster" Simon Gate Orrefors sign.

62122. SKÅL, "Tusen Fönster" Simon Gate Orrefors sign.

Yttre dia ca 21 cm. Höjd ca 12,5 cm.

Bruksslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. Repor.

Antal besök: 13 874