GERT ASPELIN. Komposition. Grafiskt blad. Signerad och daterad 1965. Numrerad 6/15.

62120. GERT ASPELIN. Komposition. Grafiskt blad. Signerad och daterad 1965. Numrerad 6/15.

52 x 49 cm.

Liten spricka i glas. Mindre fläckar.

Gert Aspelin (Född 1944)

Gör en kostnadsfri värdering!

52 x 49 cm.

Gert Aspelin (Född 1944)

Antal besök: 828