TRUMMOR 2 st, Meinl Tyskland.

TRUMMOR 2 st, Meinl Tyskland.
62095. TRUMMOR 2 st, Meinl Tyskland.

Svarta. Congas.
En med ställning, höjd inkl ställning ca 96 cm.

Smärre slitage, repor, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Svarta. Congas.

Antal besök: 761