MIKROSKOP E. LEITZ WETZLAR märkt NO 3110, med tillbehör i originallåda. 1800-talets andra hälft.

62090. MIKROSKOP E. LEITZ WETZLAR märkt NO 3110, med tillbehör i originallåda. 1800-talets andra hälft.

Märkt E. LEITZ WETZLAR , No. 3110, Höjd 26 cm.
Låda ca längd 27, bredd 15, höjd 10.

Slitage. Tillberhör saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Tillberhör saknas.

Antal besök: 1 720