SYSKRIN 1900-talets mitt.

SYSKRIN 1900-talets mitt.
62071. SYSKRIN 1900-talets mitt.

Allmogemålat. Längd 36, bredd 26, höjd 63 cm.

Bruksslitage. nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage. nyckel saknas.

Antal besök: 691