PUNSCHMUGGAR, glas, 11 st Johansfors samt KARAFF, glas. 1900-tal.

62047. PUNSCHMUGGAR, glas, 11 st Johansfors samt KARAFF, glas. 1900-tal.

Punschmuggar höjd ca 5,5 cm.
Karaff med glas som propp, tot höjd ca 21 cm.

Enstaka nagg på punschmuggar. Smärre slitage.
Nagg/skador på karaffens propp. Enstaka färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Punschmuggar höjd ca 5,5 cm.

Antal besök: 1 193