SKULPTUR, brons, efter Joe Descomps, 19/2000-tal.

62024. SKULPTUR, brons, efter Joe Descomps, 19/2000-tal.

Längd ca 45 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 45 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 1 295