PARTI 1900-tal.

PARTI 1900-tal.
61950. PARTI 1900-tal.

Väggpendyl rokokostil, höjd 51 cm, ett par lampetter mässing, Lockurna, terrin, samt bordlampa med prismor.

Pendylen med visst förgyllningsbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!
61950. PARTI 1900-tal.

Antal besök: 694