SCHÄSLONG, 1800 tal.

SCHÄSLONG, 1800 tal.
61907. SCHÄSLONG, 1800 tal.

Gul sidenklädsel med liljandekor.
Svarvade ben med fottrissor.
Längd 186 cm.

Smärre fläck, bruksslitage, obetydliga skador på ben.

Gör en kostnadsfri värdering!
61907. SCHÄSLONG, 1800 tal.

Svarvade ben med fottrissor.
Längd 186 cm.

Antal besök: 1 511