7 vinglas, höjd 14,5 cm. 8 vitvin, höjd 13 cm. 3 grogg, höjd 14 cm. 4 madeira, höjd 8,5 cm. 3 likör, höjd 8,5 cm. 6 snaps, 11,5 cm.
Bruksslitage. Enstaka nagg.