GLASSERVIS, 31 delar, "Recette" Bengt Orup Johansfors.

61898. GLASSERVIS, 31 delar, "Recette" Bengt Orup Johansfors.

7 vinglas, höjd 14,5 cm.
8 vitvin, höjd 13 cm.
3 grogg, höjd 14 cm.
4 madeira, höjd 8,5 cm.
3 likör, höjd 8,5 cm.
6 snaps, 11,5 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

7 vinglas, höjd 14,5 cm.
8 vitvin, höjd 13 cm.
3 grogg, höjd 14 cm.
4 madeira, höjd 8,5 cm.
3 likör, höjd 8,5 cm.
6 snaps, 11,5 cm.

Bruksslitage. Enstaka nagg.

Antal besök: 7 665