SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.

SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.
61883. SKRIVSKÅP, allmoge, 1800-tal.

Nyckel finns, längd 106, bredd 56, höjd 224 cm.

Renoverad och kompletterad, slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 330