SKRIN, metall, 1900-tal.

SKRIN, metall, 1900-tal.
61812. SKRIN, metall, 1900-tal.

Höjd 14,5 cm. Längd 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 cm. Längd 22 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 049