MODELLTÅG MÄRKLIN cirka 25 godsvagnar.

61761. MODELLTÅG MÄRKLIN cirka 25 godsvagnar.

H0 växelström.

En del med skador och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 1 102