STOLAR, 5 st samt KARMSTOL, "Öresund"-serien, Design Börge Mogensen, Bra Bohag, Karl Andersson & Söner.

61734. STOLAR, 5 st samt KARMSTOL, "Öresund"-serien, Design Börge Mogensen, Bra Bohag, Karl Andersson & Söner.

Klädda sittsar.

Slitage, skador och lagningar. Omgjorda från snörsittsar till lösa klädda sittsar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Klädda sittsar.

Antal besök: 1 858