THELMA PAANANEN. Färglitografi, signerad och daterad 1977.

61656. THELMA PAANANEN. Färglitografi, signerad och daterad 1977.

Skolsal. 50 x 64 cm.

Oramad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skolsal. 50 x 64 cm.

Oramad.

Antal besök: 1 678