TAKARMATUR, 1960-tal. Höjd 42 cm.

61612. TAKARMATUR, 1960-tal. Höjd 42 cm.

Vit plast.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vit plast.

Bruksslitage.

Antal besök: 776