MODELLTÅG MÄRKLIN tågsats 2905 med ånglok 3000, 2 extra lok, 10 extra vagnar, bro, räls, växlar, trafo.

61574. MODELLTÅG MÄRKLIN tågsats 2905 med ånglok 3000, 2 extra lok, 10 extra vagnar, bro, räls, växlar, trafo.

H0 växelström.

Skador och slitage. Lok 3000 fungerar. Koppartrans med påklistrade dekaler.

Gör en kostnadsfri värdering!

H0 växelström.

Antal besök: 2 542