SKÅP MED VITRINÖVERDEL.

61573. SKÅP MED VITRINÖVERDEL.

höjd 194,5, bredd 118, djup 42 cm.

något slitage samt fanerskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 488