BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, furu.

61547. BYRÅ, 4-lådig, 1800-tal, furu.

höjd 98, bredd 89, djup 48 cm.

färgrester, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

färgrester, bruksslitage.

Antal besök: 933