BYRÅ, 4-lådig, ek, 1800-tal.

BYRÅ, 4-lådig, ek, 1800-tal.
61544. BYRÅ, 4-lådig, ek, 1800-tal.

höjd 99, bredd 106, djup 47 cm.

list saknas, sprucken gavel, småskador, utbytta beslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 019