SERVIS, 42 delar, "Vadstena", Rörstrand.

61533. SERVIS, 42 delar, "Vadstena", Rörstrand.

12 sopptallrikar
11 assietter
11 mattallrikar
8 uppläggsfat.

Nagg, glasyrkrackeleringar samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 sopptallrikar
11 assietter
11 mattallrikar
8 uppläggsfat.

Antal besök: 8 227