RULLKLAFFSEKRETÄR.

RULLKLAFFSEKRETÄR.
61469. RULLKLAFFSEKRETÄR.

rotfaner på luckan, höjd 97, bredd 84, djup 46 cm.

fläckar, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
61469. RULLKLAFFSEKRETÄR.

fläckar, bruksslitage.

Antal besök: 849