RINGAR, 4st, silver med stenar, 1900-talets andra hälft.

61431. RINGAR, 4st, silver med stenar, 1900-talets andra hälft.

2st har justerbar storlek de andra är ca 17,5. Bland annat Bengt Hallberg.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 019