HARRY ENGBLAD. Olja på duk, signerad, kopia efter Rembrandt.

61406. HARRY ENGBLAD. Olja på duk, signerad, kopia efter Rembrandt.

Mansporträtt, 75 x 53 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mansporträtt, 75 x 53 cm.

Antal besök: 2 778