RINGAR 3 st, silver med ametister samt troligen citrin.

61394. RINGAR 3 st, silver med ametister samt troligen citrin.

En ring med oval ametist stmpl Annika Bertilsdotter Stockholm 1998. Ringstorlekar ca 16 - 17.

Smärre slitage. Stenar med nagg. Gul sten med kraftigt avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 217