BESTICK, ca 170 delar, nysilver, "Birgitta" Markströms 1900-tal.

61385. BESTICK, ca 170 delar, nysilver, "Birgitta" Markströms 1900-tal.

Tårtgafflar, kaffeskedar, uppläggningsskedar med mera.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 479