FRUKTSKÅL, nysilver med glasinsats, Jugend 1900-talets början.

61309. FRUKTSKÅL, nysilver med glasinsats, Jugend 1900-talets början.

Skål samt 6 st fruktknivar. Höjd 24 cm, diameter 25 cm.

Glas med smärre kantnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Glas med smärre kantnagg.

Antal besök: 1 582