WIKING SVENSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 106/155.

61276. WIKING SVENSSON. Färglitografi, signerad och numrerad 106/155.

"Stad i ljus", 65 x 45 cm.

Wiking Svensson (1915–1979)

Gör en kostnadsfri värdering!

"Stad i ljus", 65 x 45 cm.

Wiking Svensson (1915–1979)

Antal besök: 1 257