BORD, 2000-tal.

BORD, 2000-tal.
61243. BORD, 2000-tal.

Bordsmodellens namn "Fri". Med vit laminatskiva, justerbar höjd. Längd 120 cm, bredd 80 cm, höjd 76 cm.

Bruksslitage. Smärre repor på bordsskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!
61243. BORD, 2000-tal.

Antal besök: 686