Auktionshuset Kolonn
Övrigt
Övrigt
JAKTROFÈR, 3 st, bla räv och älg, 1900-tal.
61109. JAKTROFÈR, 3 st, bla räv och älg, 1900-tal.
Älghornets längd 86 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Älghornets längd 86 cm.
Slitage.
Auktionshuset Kolonn
609