JAKTROFÈR, 3 st, bla räv och älg, 1900-tal.

61109. JAKTROFÈR, 3 st, bla räv och älg, 1900-tal.

Älghornets längd 86 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Älghornets längd 86 cm.

Slitage.

Antal besök: 821