TEKOPPAR MED FAT samt ASSIETTER, porslin, "Grand" Arthur Percy Upsala-Ekeby/Gefle.

61090. TEKOPPAR MED FAT samt ASSIETTER, porslin, "Grand" Arthur Percy Upsala-Ekeby/Gefle.

12 tekoppar med 16 fat.
17 assietter, dia 18,5 cm.

Krackelyrer, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

12 tekoppar med 16 fat.
17 assietter, dia 18,5 cm.

Krackelyrer, slitage.

Antal besök: 9 677