PELARBORD, 1 par, 1930-tal.

61076. PELARBORD, 1 par, 1930-tal.

höjd 71, längd 50, bredd 34,5 cm.

en skiva blekt, smårepor samt listskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 671