PROPELLAR 2 st mässing samt LAMPA marin, 1900-tal.

60990. PROPELLAR 2 st mässing samt LAMPA marin, 1900-tal.

2 st propellar största diameter ca 45 cm.
Lampa tot höjd ca 24 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lampa tot höjd ca 24 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 819