LEDSTÄNGER 1 par från båt, för väggmontage, kromad metall med svart dekor. 1900-talets mitt.

60981. LEDSTÄNGER 1 par från båt, för väggmontage, kromad metall med svart dekor. 1900-talets mitt.

Längd ca 83,5 cm.

Slitage, skador på svart dekor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 83,5 cm.

Antal besök: 1 352