CHIFFONIER, nyrenässans.

CHIFFONIER, nyrenässans.
60972. CHIFFONIER, nyrenässans.

Valnöt, höjd 138 cm, bredd 97 cm, djup 56 cm.

Slitage, fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, fanerskador.

Antal besök: 1 350