JORDGLOB, golvmodell, Columbus Duo Erdglobus.

60876. JORDGLOB, golvmodell, Columbus Duo Erdglobus.

Benställning i trä, belysning.
Globens diameter ca 49.
Högsta höjd ca 115 cm.

Slitage, skador samt retuscheringar på glob, ställning med slitage smärre fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Globens diameter ca 49.
Högsta höjd ca 115 cm.

Antal besök: 5 567