BORDSUR, 1900-tal.

BORDSUR, 1900-tal.
60865. BORDSUR, 1900-tal.

Längd 29 cm, bredd 14 cm, höjd 33 cm.

Bruksslitage. Smärre repor.

Gör en kostnadsfri värdering!
60865. BORDSUR, 1900-tal.

Bruksslitage. Smärre repor.

Antal besök: 838