KANDELABRAR, ett par, 1900-tal.

60851. KANDELABRAR, ett par, 1900-tal.

Metallstomme beklädd med prismor. Med 3 ljusarmar. Längd 20 cm, bredd 20 cm, höjd 55 cm.

Prismor saknas, smärre nagg. Bruksslitage samt lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 729