JULGRANSFOT, mekanisk med speldosa, omkring 1900.

60845. JULGRANSFOT, mekanisk med speldosa, omkring 1900.

Nyckel och julgransfäste medföljer, Diameter ca 36 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 5 324