BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.
60772. BYRÅ, rokokostil, 1900-tal.

Ädelträ. Fyra lådor. Längd 88, bredd 40, höjd 82 cm.

Sprickor samt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sprickor samt slitage.

Antal besök: 1 181