OLA BILLGREN. Färglitografi, signerad och daterad -81, numrerad 32/100.

60763. OLA BILLGREN. Färglitografi, signerad och daterad -81, numrerad 32/100.

Bildyta 32,5 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 32,5 x 49 cm.

Ej examinerad ur ram.

Ola Billgren (1940–2001)

Antal besök: 1 152