MYNTBÖSSA enligt uppgift för färdavgift på Waxholmsbolagets Djurgårdsfärjor.

60753. MYNTBÖSSA enligt uppgift för färdavgift på Waxholmsbolagets Djurgårdsfärjor.

Numerar "65". Med nycklar. Total höjd ca 28 cm.

Slitage. Lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Lagningar.

Antal besök: 1 006