MORTEL, märkt Tage Claesson Gössäter 1996, modell Anders Persson Råbäck.

607199. MORTEL, märkt Tage Claesson Gössäter 1996, modell Anders Persson Råbäck.

Med text på undersida: "Tage Claesson Gössäter 1996 Material .../... Ö-plana Modell Anders Persson Stenhuggare via Råbäck."
Diameter ca 16 cm.
Höjd ca 12 cm.

Bruksslitage, nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 16 cm.
Höjd ca 12 cm.

Bruksslitage, nagg.

Antal besök: 1 111