Garpenhus Auktioner
Glas
Övrigt
MARIANNE DEGENER. Vas i konstglas. Signerad och daterad 1995.
60657. MARIANNE DEGENER. Vas i konstglas. Signerad och daterad 1995.
Höjd 24 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 24 cm.
Garpenhus Auktioner
2 779